Life o Banner – wystawa na CGW Krakers 2016 – Ukazująca problem marketingu w obecnych czasach

Redakcja

21 stycznia, 2024
Wystawa konfrontująca ideologie marketingu współczesnych czasów miała miejsce w 2016 roku. Jej zadaniem było skonfrontowanie ze sobą produktów osób zajmujących się marketingiem oraz ideami, z którymi są one związane.

Life o’ Banner – Igor Ponosov, Michał Linow, Brad Downey, Sasha Kurmaz | wystawa na CGW Krakers 2016

Ważne jest zwrócenie uwagi na to, że wystawa konfrontująca ideologie marketingu współczesnych czasów została stworzona przez różnych twórców. Do ich grona zaliczają się Igor Ponosov, Michał Linow oraz Brad Downey i Sasha Kurmaz. Ich wyróżnikiem jest to, iż skupiają na różnych elementach jednego problemu. Było to wyjątkowe wydarzenie z tego względu, że:

  • Ponosov wykorzystywał elementy banerów, które były wykorzystywane w przestrzeni miejskiej. Dzięki temu artyście zostały one ukazane w nowej formie.
  • Linow skupił się na estetyce używanej przez osoby zajmujące się kreowaniem najbardziej rozpoznawalnych marek. Wystawa konfrontująca ideologie marketingu współczesnych czasów była dobrym czasem do tego, by zmieniać ich formę i kontekst.

Artyści wystawy

Do artystów, którzy tworzyli w ramach wystawy konfrontującej ideologie marketingu współczesnych czasów zaliczyć można:
  • Igora Ponosowa – urodzonego w Moskwie, artystę, który już wcześniej brał udział w międzynarodowych festiwalach oraz zbiorowych wystawach także w Kijowie, czy Francji.  Nie zabrakło także jego udziału w związanej od urodzenia Moskwie.
  • MIchała Linowa – urodzonego w Gdańsku. Mężczyzna jest odpowiedzialny za tworzenie tekstów, spełnia się także artystycznie.
  • Brada Downeya – urodzonego w US, jest amerykańskim artystą, obecnie prowadzącym firmową działalność w Berlinie. W swoich projektach nie stawia na utarte schematy, łącząc malarstwo, film, malarstwo i rzeźbę.
  • Sashę Kurmaza – urodzonego w Kijowie, to artysta zajmujący się przede wszystkim działaniami w przestrzeni miejskiej – sztuką konceptualną oraz fotografią.

Polecane: